| RazzyFTW a întrebat:

Am un monitor DELL cu camera si microfon incorporat! Intrebarea mea este:cum pornesc microfonul cand sunt intr-un joc?

Răspuns Câştigător
| hatze a răspuns:

Pai intrii in setarile de la sunetul pcului din realtek sau depinde de ce pc ai tu! mai poti downloada un skype, si iti faci cont si poti vb cu cine vreii! ast funda

1 răspuns:
| SSMarius a răspuns:

Pentru a porni microfonul din monitor trebuie sa te asiguri ca este conectat la calculator. Cablu ecranat cu mufe Jack sau pe usb. Daca imi poti spune modelul excat al monitorului te pot ajuta.
Acesta aste? http://www.dell-outlet.ro/monitor-second-hand-dell-p2212h.html