| anonim_4396 a întrebat:

Am camera web cu microfon incorporat dar nu stiu cum sa activez microfonul, va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| darkstar a răspuns:

Pai ar trebui sa aiba 2 cablui (unul usb si unul jack) jackul il bagi la microfon in spate la uitate

| davidmadalin a răspuns:

Interesanta intrebaretongue de exemplu eu nu am microfon la camera si am luat astazi unul gembird mic 211 asa se numeste si nu stiu cum sa il fac sa mearga... angry ...nu pot sa vorbesc pe mess doar sa ma inregistrez eu daca sun pe cineva pe mess el nu ma aude pe mine.care poate sa ma ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra in con panel si dai de audio end video si acolo iti cativezi microfonu

| Maftei_Alina_1985 a răspuns:

Cum sa activez microfonu