| Radu_Serban_1996 a întrebat:

Am un mouse wireless. Chamaleon este acest mouse (Shogun Bros). Si acel adaptor, de il bagi in PC sau in laptop, ce transmite comenzile spre mouse, s-a ars...Cum il pot repara, sau, unde m-as putea duce sa il repar? Mousul nu are nimic, doar adaptorul s-a ars.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pai ia gandeste-te o placa de baza daca se arde mai poate fi reparata? NU! Asa si in cazul tau cu acel mic adaptor. Daca intr-adevar s-a ars, nu se mai poate face nici o interventie asupra lui.