| abc23 a întrebat:

Am un MP3 Sony, iar pe computerul de acasă mi-l citeşte, apărând cu icon-ul său. Când îl introduc, se aprinde, pentru că el se încarcă prin USB la computer. Însă, pe laptop nu mi-l citeşte. Se luminează un pic ecranul, iar mai apoi se închide. Menţionez că acasă am Windows XP SP2, iar pe laptop am MICRO XP, însă am avut şi WINDOWS XP SP2, SP3, şi tot nu îl citea nici atunci. De ce? Trebuie instalat un anumit program/driver?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

E posibil sa nu fie suficient curentul furnizat prin usb-ul laptopului (ca in cazul ipod-urilor).
In acest caz, singura solutie pentru a-l incarca este printr-un hub usb cu alimentare de la priza. sad

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Incearca sa-l conectezi in alt port USB.

| RB26DETT a răspuns:

Da, scrie pe google numele mp3ului complet si cauta driver pentru el