| GoodIntentions a întrebat:

Am un mp4 d`asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:284&biw=1366&bih=667 si de vre`o 20 de min arata un cerc rosu si scrie don not disconnect.Si chiar daca il bag in calc. e la fel.
Ce pot sa fac sa nu mai fi e asa?
Funda
P. S pana acum a mers cablul ca a stat la incarcat...

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Aia e normal sa apara cand e la incarcat.
Daca ramane si atunci cand scoti cablul, inchide-l si reporneste-l.
Sau daca nici asa nu vrea, ia un ac si apasa in gaura aia langa care scrie reset. tongue

1 răspuns:
| GoodIntentions explică:

P.S nu e problem acu cablul deoarece a stat la incarcat ceva timp big grin
MErsi