| noreply112 a întrebat:

Am un nokia 2700 classic si l-am scapat in cada l-am scos si l-am uscat ffff bine dar mi se pare ca a ramas niste apa in ecran si nu stiu cum sa o scot problema e ca imi trebuie telef luni ca plec. Ce sa fac? Se va repara?

1 răspuns:
| cosmin444 a răspuns:

Daca telefonul era aprins atunci cand a cazut in apa s-ar putea sa se fi ars ecranul cristalele lichide si apa nu prea fac echipa bunabig grin...dar incearca sa te duci cu el la un service...nu costa prea mult sa il repare