| alex_4192 a întrebat:

Am un nokia 5228 pe care l-am dat unui prieten pentru al folosi pentru internet...si a tot "downloadat" tot felul de clipuri video, a incercat chiar si o actualizare a softului; acum memoria telefonului nu mai este de 70mb, este de 46-49mb; am tot cautat prin tel dar nu gasesc nimic.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Le-a descarcat, le-a vizionat si le-a descarcat in altceva si apoi le-a sters.Ca sa nu le vezi tu.E bine.Nu ti-a mancat prea multi mb.