| Dragos_Dascalita_1995 a întrebat:

Am un Pc de aproximativ 3-4 ani:
Procesor:Athlon X3 2.6
Video:Radeon Hd 5500 1gb
Ram:3GB
Hdd:500GB
Am avut pe el Win7 x86, a mers perfect, nici o problema, si acum 2 zile am zis sa il reinstalez,pentru ca aveam multe programe si mergea mai grelut.
Am pus acelasi windows,aceeasi versiune,totu ok,instaez driverle nu stiu ce, a mers ok, si azi cand l am deschis apar chestiile astea.
http://img401.imageshack.us/img401/4662/16189301.jpg
Am dat update la placa video, am ultima versiune..in unele jocuri apare asa la scris, la undele totu merge ok.dar e stresant sa vezi chestia asta.
Daca stie cineva, va rog mult sa ma ajutati.
Pace!

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Ce chestii? este un runtime la platformat ".net 4.0" (o platforma de programare). instaleaza-l si totul ar trebui sa fie ok