| raducea a întrebat:

Am un Pc Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz (2 CPUs)--Memory: 1024MB RAM--Display Memory: 512.0 MB Radeon X1300--hard Wersten 160 gb.si imi merge foarte praf care stiti o solutie mersi

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

O solutie "sa ce"? Instaleaza un program gen Tune-up si fa curat prin pc cu el, da-i disable din msconfig>startup la aplicatiile nefolositoare, reinstaleaza windows-ul daca nu ai mai facut-o de mult(incearca xp, 7-le, o sa-ti mearga mai greu).

| GabiDumitrescu a răspuns:

Upgrade.

| maryus24 a răspuns:

Scanare virusi, si instalare anitivrus respectiv internet security, update drivere.

| raducea explică:

Degeaba,am ccleaner, dar tot degeaba am incercat xp, win.7, bine ale merg bine dar cand e vb de video mi se utilizeaza procesorul 100%, i-am bagat sh pasta termoconductoare am pus si un cooler lateral sa bata spre procesor k se mai sh incingegrade