| ady900 a întrebat:

Am un ps2 77004 (am un card modat da nu e al meu ) si vreau sa il mode ( daca puteti sa imi aratati un tutorial ceva ) sau sa mi-l faceti cu teamviewer. ID : dubluA42@yahoo.com.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Trebuie luat de pe net fisierele care trebuiesc puse pe stick si apoi printr-un program bagate pe memoricard [sau in caz ca ai cititor de carduri] bagate direct pe card la un loc anume. nu pot sa iti arat pentru ca nu mai stiu exact de unde am luat fisierele cand am modat la mine, dar daca esti din Timisoara poti veni cu cardul ala sa iti copiez de pe cardul meu modarea [atentie este NTSC]. Bafta