| anonim_4396 a întrebat:

Am un SAMSUMG S3 care a venit din fabrica cu urmatoarea aplicatie preinstalata [nu se poate dezinstala]:Tencent mobile butler:security experts, butler [denumirea de pe Google Play].Mai are denumirea QQ mobile butler.Aplicatia e intr-o limba asiatica si as dori sa o setez in engleza dar nu stiu cum. Poate ma ajuta cineva care se pricepe cum sa procedez!

2 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Vezi daca in market are limba engleza.
Apoi o dezactivezi din setari si o instalezi pe cea din market.
O zi buna.Pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru EuAli):

Nu e in engleza pe google play