| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma poate cineva ajuta sa sterg BABILON! Pe care l-am instalat pentru traducere in limba engleza! SI cum trebuie sa procedez CA aintrat pe GOOGLE si nu mai pot sa--l sterg.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai multe posibilitati: 1.Start/All Programs/Babilon/uninstall (daca are aceasta optiune). 2.Start/Control Panel/Add or Remove Programs/Babilon/Remove. 3. Daca nu ai reusit asa descarca un program de dezinstalare, de ex.Revo uninstaller (este gratuit si usor de descarcat) si sterge-l cu acesta. 4. Daca nici asa nu reusesti (iti da eroare ori spune ca este folosit de alte programe) atunci descarca Unlocker, acesta este un program mic, gratuit si este tocmai pentru asemenea situatii. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciu eu nu stiu am aceeasi problema ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te pot ajuta intra impreuna cu parinti tai pe porno si ai raspunsu acolo unde arata sait babilon scrie vreau sa sterg babilonu sau sal instalez

| Eu4EverX a răspuns:

Incerca sa cauti si sa vezi unde l-ai instalat si da dai uninstall happy

Succes:*

| sabadac a răspuns:

Nu pot sterge babylon.