| Logout a întrebat:

Am un samsung c3300k cumparat ieri si nu mi-au dat cablu de date la el, aveti idee cat ar costa unul? (sunt pe orange). Exista programe bluethoot pe internet gratis? Sa imi bag informatii din tel in pc si invers fara usb? funda:*

Răspuns Câştigător
| Kyzz a răspuns:

laughing)
Cum dracu sa existe bluethoot pe net maa?!
Deci singura solutie fara cablu de date este cu un cititor de carduri si cu cardul de la telefon(daca are)
Daca are cardul mic cauti un card mare alcatuit din 2(unu mic introdus in cel mare) si dupa il scoti pe ala mic si il pui pe ala de la telefon//
Daca nu cumperi un d`ala buethoot cu usb care il bagi in pc daca nu cumeri cablu de date.depinde ce cablu iei...cat de original este.De la 10 ron pana la 25.cam asawinking
Fundita?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are bluethoot
deci poti lua de pe calculator sa pui pe telefon
daca ai net pe computer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu au bluethoot la calc.
am dat 50 de lei si arata ca un stik

| sceptic a răspuns:

Ps,vezi ca exista bluethoot la calculator, nu pe net.

| shotgan a răspuns:

Este la gsm su 9 lei.