| Raluca046 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Gio.Cum pot sa ma conectez la internet? Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| CreierSupersonic a răspuns:

Daca te referi la wireless, setari->wireless si retea->setari wi-fi->bifezi wi-fi. El iti cauta retelele wireless daca ai in zona ceva o sa iti apara mai jos intr-o lista, selectezi unde vrei sa te conectezi, dai conect si vei avea net, daca sunt securizate, iti apare un lacat peste semnal, vei avea nevoie de parola pentru a-l putea folosi.Succes

2 răspunsuri:
| dragonslep a răspuns:

Prin wireiess dda

| beaaM a răspuns:

Ca sa te conectezi la internet iti trebuie ori mb sau wifi, daca ai mb din extraoptine astepti setarile printr. un sms de la reteaua respactiva iar ca sa te conectezi prin wibi trebuie sa in activezi si sa gasesti un ruter cu wifi, iar la wifi nu toate merge depinde de cel care il are poti sa intri daca nu are paarola daca are parola iti trebuia parole de la wifi
Sper ca te.am ajutat happy