| Drack550 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini 2 si am "o problema" nu pot vedea nici un fel de filmulet, videoclip care nu este filmat cu telefonul (adica orice ii legat de video luat de pe net /downloadat).De vazut pe youtube(cand intru de pe telefon) si filmuletele care le fac cu telefonul imi merg.Am incercat filmulete cu diferite extensii mp4/avi/mov/ si amv.Ce ar putea fi? telefonul il am de 3 saptamani aproximativ? Imi trebuie vreun programel? Daca vreti alte detalii lasati mesaj mai jos.Dau funda si vot la cine ma ajuta.Va rog cat de repede se poate

3 răspunsuri:
| Drack550 explică:

Ce sa caut in toate fisierele telefonului sau pe cartela de memorie?

| DJMikeGMC a răspuns:

Vezi ce format inregistreaza camera si pune filmulete de acelasi format, daca nu merge vad ca il ai de nou deci recomand sa il duci la garantie

| Crysty123 a răspuns:

Reseteazal