| maricel a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Note N7000 si am facut actualizare software prin wi-fi de la vers 4.0.4 la 4.1.2. Dar acum apare la pornirea telefonului, si la oprire un logo Swisscom, care nu stiu de ce apare, ca inainte nu aparea. Stie cineva cum fac sa dispara acel logo? Si ce inseamna?

1 răspuns:
| teco6389 a răspuns:

Swisscom din cate stiu este o firma de telefonie din cehia, probabil telefonul tau a fost cumparat de acolo si a avut un alt rom bagat, schima-i ROM-ul. daca nu te pricepi fugi la un service ori Google it