| vlad77 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s advance si imi zice sa actualizez softul. dau actualizare tot merge pana cand imi apare ca nu a mers si sa incerc prin kies sau sa folosesc centrul de asistenta Samsung. nu stiu ce sa fac! nu mi s-a mai intamplat nici la tableta nici la fostul telefon asta. Multumesc!

1 răspuns:
| CiprianFlorentin a răspuns:

Dai sa il actualizezi si apoi daca iar nu iti merge ii dai prin centrul de asistenta. la tableta se actualizeaza prin flashuire.