| AndreeasFuckingDonutt a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Plus si de 2 zile nu ma lasa sa trimit mesaje, ciudat este ca alaltaieri mi-am activat o extraoptiune si tot nu ma lasa sa trimit... si ma gandesc ca e ceva din setari, nu stiu. HELPPP!

Răspuns Câştigător
| AngelOfPain a răspuns:

Incearca asa scoate cartele si cardul( cel mai bine faci backup la toate aplicatiile) apoi du-te in meniu la confidentialitate si dai un revenire la setarile din fabrica. Daca nici asta nu merge cu cartela si cardul scoase introdu codu asta (acolo unde apelezi) *2767*3855# asta va face o resetare totala.
Sper sa te ajute asta Funda?big grin

2 răspunsuri:
| AngelOfPain a răspuns:

Ti-a mers?

| AndreeasFuckingDonutt explică:

Nu, nu mi.a mers. O sa-l duc la reparat. Dar mersi oricum >big grin