| GigiManivela a întrebat:

Am un Samsung galaxy s1. i-am dat revenire la setarile din fabrica, iar acum nu ma mai pot conecta la internet prin pachetul de date. am Orange prepay. Wi-fi-ul merge perfect. am activat pachetul de date, dar cand deschid browserul imi spune sa-mi verific setarile de conexiune.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa verifici daca ai setarile exact ca in tutorialul de aici: http://www.orange.ro/......iq/119222, si totodata sa te asiguri ca mai ai trafic de date sau credit.

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

SSuna la relatii cu clienti pentru a-ti trimite setarile pentru internet prin pachetul de date.

| GigiManivela explică (pentru OrangeHelper):

Am fost in Orange shop, iar cel de acolo mi-a facut setarile ca in linkul trimis de tine big grin Merci.