| bGdwOw a întrebat:

Am un Samsung galaxy s1 si am pus pe el jellybean 4.1.1 (android), iar acuma nu ma mai lasa sa mut contactele din telefon in sim? Cum fac? (stiu ca se intra la contacte importati/exportati, dar nu ma lasa nici asa)

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Si eu am JB si la mine merge, ori nu s-a instalat bine, ori ai o versiune mai problematica. Daca nu vrei/nu poti pune alt android, instaleaza o aplicatie de phonebook de pe google play, si o folosesti in loc de agenda nativa. Incearca smart phonebook, e gratis si foarte misto.