| Cosmmy a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 si cand vreau sa-l conectez la pc,el se conecteaza, dar imi da foarte multe erori de fiecare data.
Ce pot face sa scap de erori?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlphaCentauri a răspuns:

Sal instaleaza Samsung Kies PC Sync de aici. http://www.samsung.com/ro/support/model/GT-I9100LKACOA-downloads

2 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Da instaleaza kies dar sa stii ca win 7 asa da erori cel mai bine merge pe xp si eu tot win 7 am dar cu kies am rezolvat problema

| 인스피릿 a răspuns:

Daca si Kies iti da erori, instaleaza-ti Kies Air pe telefon si leaga-te la PC via wifi.