| 1Q a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 si am cumparat de pe google play gta vice city si s-a descarcat foarte greu 10 ore insa s-a descarcat tot adica fara Requiester files intrebarea este cum sa fac sa nu se mai descarce asa si alte jocuri?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Asa cumbig grin. Ai o exprimare cam greu de priceput.

| 1Q explică (pentru sltlp):

Știi ca atunci cand descarci un joc pe Andronic nu se descărcă tot din prima mai trebuie sa descarci si acele Requiest files, ei la mm s-a descărcăt tot din prima insa a durat mult 10 ore a durat si întrebarea era cum sa fac sa nu se mai descarci tot din prima ca durează prea mult, acum ai înțeles?

| sltlp a răspuns (pentru 1Q):

Acum da. Nu ai cum(asta o stabileste cel care a pus jocul in playstore). Nu inteleg de ce a durat atat de mult. Vezi ca ceva nu e bine. La gta, in 15-20 minute trebuia sa fie gata.

| cici2005 a răspuns:

Sa iti resetezi telefonul sa nu ai nici o problema dar daca vrei sati salvezi aplicatiile le trimiti pe un card de memorie sper ca te-am ajutat