| RazvanelStefanel a întrebat:

Este bun telefonul Samsung galaxy trend lite care sunt plusurile si minusurile ce jocuri smechere imi merg si imi merge gta vice city? sau3?

Răspuns Câştigător
| VaDauLaMure a răspuns:

Are tot ce-ti trebuie... eu iti zic ce e important iti las un link sa vezi si tu...
Are 4 GB memorie interna suporta card pana-n 64 gb procesor de 1, 00 GHZ (1000 ghz) Intel-core,
Sistem de operare :Android
Versiune OS : 4.1.2 Jelly Bean
mie unu mi se par cele mia bune aceeste Jelly Bean (am zis mie...)
GPS incorporate si alte facilitati
si link-ul sa te comvingi : http://www.dwyn.ro/......325-0.html

2 răspunsuri:
| VaDauLaMure a răspuns:

Vreau sa stii ca ai un telefon antaia... e inzestrat cu, procesor, ram si un android eficient, da iti va merge jocul, distractie placuta in continuare bucurate de el happy

| RazvanelStefanel explică (pentru VaDauLaMure):

Multumesc mult dar poti sa-mi arati o daovada?
un video ceva dau funda