| Andrei0110 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si nu pot sa mai intru pe google play. Azi am tot descarcat si instalat cateva jocuri. Asta sa fie problema? Daca nu este va rog frumos sa-mi spuneti! Funda!

1 răspuns:
| SheWasHere a răspuns:

Buna!
Verifica-ti conexiunea la internet. Daca nu ai fost conectat la wi-fi, atunci cel mai probabil ai ramas fara MB din extraoptiunea pe care o aveai activata/ai consumat tot creditul, asadar nu mai poti accesa internetul, deci implicit nici Google Play.

PS - cand vrei sa descarci ceva, foloseste wifi-ul. Pana si cele mai mici aplicatii "rontaie" cativa zeci de MB, pe care cel mai bine este sa ii pastrezi pentru a accesa pagini web atunci cand nu te afli in preajma unui punct cu wi-fi.