| idanna a întrebat:

Am un site in engleza, imi puteti recomanda cateva directoare straine? Mersi... pupici la voi!

7 răspunsuri:
| Cosmin_2153 a răspuns:

Depinde ce domeniu vizeaza site-ul tau...

Pe langa ce a spus Andrei, ti-as recomanda sa stai pe bloguri din domeniul site-ului tau si sa te implici prin comentarii relevante, care adauga la discutie happy

Tot asa, in domeniul de activitate al site-ului tau, intra pe site-uri gen TPU.ro si raspunde la intrebarile oamenilor, ajuta-i. Un exemplu ar fi Yahoo! Answers.

O ultima sugestie: sunt multi care fac site-uri ce strang articole de pe net, scriu un sumar si dau link spre articolul original (ei fac asta pentru bani din Adsense in general).
Tu poti sa iti inscrii articolele la ei si astfel primesti back-linkswinking

Succes!

| andrei_5514 a răspuns:

Daca te referi la inscriere, nu stiu precis... oricum inscrierea in directorul google, yahoo si dmoz sunt foarte recomandate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yurielle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici www.ypu.ro

| unavailiable93 a răspuns:

Incearca google, la unelte lingvistice si o sa fi multumita;). Aici e link-ul : http://www.google.ro/language_tools?hl=ro

| unavailiable93 a răspuns:

Apropo, am uitat sa iti spun ca acolo mai jos la unelte lingvistice, iti treaduce paginile de site, in intregime, cu mici ezitari, dar o traduce in asa fel incat sa iti dai seama despre ce vorbeste.

| djionel19x a răspuns:

:X Muzica:P Noua, Descarca:* Muzica, Manele:D%-(, Manele Noi, L-) Muzica [-o< Romaneasca #:-S http://fortamanea.net :* Iduri,\:d/ Id-uri, Iduri de ~o)Fete, Iduri Baieti(%), Iduri Yahoo >:/ Messenger, 3:-O Iduri de Mess **== http://idfete.us/ :(|)