| anonim_4396 a întrebat:

Am un Sony Ericsson w880i si am uitat codul de blocare al telefonului. exista vreun program cu ajutorul caruia il pot afla, fara sa il duc la Orange?

5 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu nu cred ca poti sai mai faci ceva sad, duta la Orange si o sa til deblocheze ei happy

Succes

| Slash a răspuns:

@fanaticdupatine - are you dumb or just pretending?

| Slash a răspuns:

Mda.mersi
ps: nu era din 4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, ai ciordit un tel SE w8..., nu-i nimic.Cauti un programel numit XS++, cauti si softurile cu extensia. fbn. mbn(pe topsony.com) si il resoftezi, bye happy
In autobuz sau metrou? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Slash, nu sunt eu cel care a uitat un cod simplu din 4 happycaractere! incearca ce ti-am zis eu, daca nu stii de gluma si vrei sa comunicam prin replici banale, nu am nimic impotriva.pa