| KmC96 a întrebat:

Am un sony ericsson w910i cum il decodez sa se auda mai tare jocuri etc...

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Ar fi bine sa nu faci acest lucru, risti sa iti arzi difuzorul si apoi vei plati mult pentru el... Stai cu el asa ca nu mai mori! Si cand asculti o meldoie nici claritatea sunetului de la melodie nu e acelasi, scade si el odata cu viata bateriei si difuzorului!

| KmC96 explică:

Oricum ...cum se numeste am 2 teluri nici nu vreau pasta si de aia intreb macar sa fac ceva din el ...care e?