| cosmynel14 a întrebat:

Am un Sony Ericsson Z310i si acum cateva luni l-am decodat la Service si acum nu mai mi-a mers si acum i-am uploadat softul si acum nu mai imi primeste cartela. E din nou decodat pe Spania. Am incercat toata ziua sa il decodez pe net si nu am reusit. Vreru niste sugestii, programe, pareri etc.

Răspuns Câştigător
| dya a răspuns:

Acasa nu se poate...trebuie sa fii specializat in asa ceva...ca nu tot omu stie

3 răspunsuri:
| dya a răspuns:

Pai du-te la un servici specializat in telefonae aia stiu sigur ce sa iti faca!

| cosmynel14 explică:

Aeci am fost in urma cu o luna si mi-a luat 80 ron.Eu ma gandesc ca poateati decodat un tel ca asta si stiti daca s epoate decoda acasa?

| cosmynel14 explică:

Un rasp mai concret?