| IOH a întrebat:

Am un stik teerag-asdag si cand il pag in potrul usb primesc mejajul(Usb device not recognzied) ce sa fac? va reog spuneti-mi. >Funda

Răspuns Câştigător
| Alexsb2006 a răspuns:

S-ar putea ca sticku sa aiba un defect. Incearca sa vezi daca il vede alt computer si daca e asa formateaza-l.

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Dupa nume este o clona noname ...nu am auzit pana acum de numele asta si daca este asa inseamna ca este bun de aruncat!
Cauta sa il incerci si pe la amici si daca nici la ei nu il vede este clar petarda laughing

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Mai nimic. sunt multe calculatoare.laptopuri care nu recunosc formaturile usb.