| criştiyan a întrebat:

Am un telefon cu sistem android. Cejocuri, aplicatii imi recomandati? funda+vot

6 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Cele mai tari jocuri si aplicatii le gasesti aici http://www.bestandroiddownloads.com/
funda? :)

| adelina2011 a răspuns:

Uite un filmulet cu cele mai tari jocuri pentru android: http://www.vide.ro/videos/1878/jocuri-pentru-android-top-2011

| KenJi a răspuns:

Cristy ti-as recomanda asa. Daca esti fan RPG atunci trebuie sa joci astea neaparat : Zenonia 1, 2, 3 Illusia, Crusade of Destiny, Pocket Legends 3D

Racing: NFS Shift, Apshalt 5, Asphalt 6: Adrenaline, Fast Five (il gasesti pe Pandaapp.com gratis, ca de altfel si toate cele de mai sus si tot ce e pe android la sectiunea " Paid" ).

Realife: Sims 3 ( pe pandaapp.com), Farm Frenzy

Angry Birds, Angry Birds Seasons, Angry Birds Rio, Extreme Droid Jump, Talking Tom Cat ( foarte tare aplicatia), Spider Man Toxic City si altele.

Iti recomand sa intri pe www. pandaapp.com si descarci orice joc vrei ( din 2400 de jocuri si ceva in crestere) si multe alte aplicatii media, software, gps etc.in format APK. Daca nu stii cum se face cu apk-ul iti spun eu. Descarci jocul, aplicatia, etc pe telefon in
card (SD Card) dupa care e usor intri pe cardul tau (din telefon, nu din pc) si intri in aplicati respectiva. O sa iti apara sa o instalezi si gata. Daca ai nelamuriri da-mi un mesaj!

| TsutsaHippie a răspuns:

1. Programe pentru editarea pozelor
2. Cut the rope
3. Dodle jump
4. Fruit ninja
5. The sims 3
6. Ghost radar
7. Talking tom
8. Angry birds
9. Angry birds rio
10. Angry birds season
11. Drag toilet paper
12. Robotek HD
13. Mouse trap
14. Tank Hero
15. Cut the Robe
16. Turbo Fly 3D
17. Bib Spot Fishing
18. Galataxy
19. Bugs Race
20. Bomb Toss
21. Grow
22. Fishing Game
23. Alien Defense
24. Stick Swing
25. Tap Fish
26. Aliens
27. X Construct
28. Droid Falldown
29. Droid Jump
30. Extreme Droid Jump
31. 3D Weapons
32. Abduction
33. Army Sniper
34. Ninja Rush
35. Ninja Jump
36. Space jump
37. Froggy jump
38. Monkey Kick Off
39. Facebook(aplicatie)
40. Yahoo (aplicatie)
Fundita?batting eyelashes

| Juravle_Mario_1991 a răspuns:

Uite jocuri;
Angry bitds
Angry birds seasons
Subway Surfers
Asphalt 7, 8
My Talking Tom
Talking Ginger 1, 2
Pou
Candy crush saga, soda
Temple run 1, 2
8 ball pool
Talking ben dog
Fruit ninja
Real racing 1, 2, 3
Funda?

| criştiyan explică:

Aaaaaaa