| jhon921 a întrebat:

Am un telefon dual sim si as vrea sa folosesc whatsapp-ul pe ambele sim-uri, stie cineva cum as putea sa fac asta? Momentan folosesc dual space, dar a inceput sa imi dea reclame de fiecare daca cand deschid telefonul nu doar in aplicatie si e enevervant. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Daca ai Samsung ai posibilitatea de a clona un app.
Daca nu te duci la giogle play si gasesti acolo

| jhon921 explică (pentru Crackman):

Samsung am, poti sa-mi dai mai multe detalii?

| Crackman a răspuns (pentru jhon921):

Undeva in setari poti sa ai optiunea de a clona o aplicatie. O sa clonezi aplicatia si poti folosi 2 wath upp de o data.
Sau pur si simplu cauti in Google play clone app si o sa vezi ca ai o aplicatie ce face acelasi lucru.