| anaf a întrebat:

As vrea si eu o aplicatie prin care sa imi pot " localiza " copilul si tot ceea ce face acesta pe telefonul mobil, mesaje, apeluri, whatsapp. Stie cineva o aplicatie pentru ios sau android, vreau sa specific ca el are BlackBerry, si allwiw.

2 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

1. allwiw=Allview?
2. Nu poți verifica contul lui de Whatsapp.
3. La ce ai nevoie de aplicație ios sau Android dacă el are BlackBerry.
4. Poți să vezi cui i-a dat apel sau SMS printr-un cont online de la operatorul de rețea.
5. De pe BlackBerry ai opțiuni limitate.
Dar se poate. Nu e gratis și nu e pentru Android sau ios, e pentru Blackberry și verifici de pe calculator: http://www.mobile-spy.com/monitoring-blackberry.html
6. De ce ai vrea să faci asa... E un copil, e un om, n-are drept la intimitate? Mă rog, făceți cum credeți.

| DarK666 a răspuns:

De ce l-ai urmari? Nu ai incredere in el? Este copilul tau pana la urma...Si ai mei isi fac grij pentru mine ca umblu prin cluburi si pub-uri da pentru asta nu ma urmaresc, au incredere.Cu toate ca nici eu nu sunt usa de biserica.