| iNs a întrebat:

Am un telefon LG p500 cu android 2.2 si vreau sa instalez flash player.Cand intru pe site imi zice ceva de genul:,, the requested item could not be found"
Aveti idee de ce?

4 răspunsuri:
| Kamikaz3 a răspuns:

Au scos fisierul de pe site, si au uitat sa faca update la site.

| iNs explică:

Dar nu sti cum pot sa iau flash player?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti instala. Telefonul nu are suport pentru flash 10. 1 (si personal nu am reusit sa instalez nici versiuni mai vechi).

| vOrTeX_4736 a răspuns:

Deci am si eu LG p500(optimus one) si nici eu nu pot vedea continut flash pe siteuri si am intrat pe m.flash.com si imi zice acelasi mesaj
cred ca este problema de la flash nu de la telefon