| DiiiDiii a întrebat:

Am un telefon Nokia si la el aveam cod de siguranta happy

Dar cineva frustrated a bagat codu` gresit de prea multe ori cum pot sa fac telefonul` sa functioneze puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| BlackRainbow a răspuns:

Pai inchide telefonul` si deschde`l iar si baga codu`

Daca nu merge blocheaza`ti codul PIN apoi baga codul PUK si merge sigur happy

5 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile-> nokia -> modelul tau, vei gasi acolo sigur solutia problemei tale;)

| judgement a răspuns:

• ҳ̸Ҳ̸ҳ ЌìĎŭ ҳ̸Ҳ̸ҳ • -> ce are cartela cu apartul? baga pinu de 3 ori, o blocheaza si poate nu are nici puku si sa vezi veselie cand ii se blocheaza si simul. codul de siguranta al telefonului nu are treaba cu codul puk al cartelei.

| dracosu a răspuns:

Spune-mi ce model este telefonul si IMEI-ul (il gasesti sub baterie, are 15 sau 17 cifre ), da-mi un mesaj privat cu asteawinking si sper sa te rezolv

| BlackRainbow a răspuns:

@judgement Eu am spus din proprie experientawinking

Si cine e 'desteptu`' care sa blocheze Pin`ul daca nu stie sigur puk`ul?straight face

Răspuns utilizator avertizat