| Fefe2009 a întrebat:

Am un telefon Philips s308. Si mi am instalat go launcher si keyboard. Credeti ca o sa imi afecteze telefon cu ceva?

Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Nu,nu-ti va afecta cu nimic, telefonul, In cel mai rau caz ingreuneaza un pic situatia(nu afecteaza, ingreuneaza), astfel incat Ram-ul si Vram-ul va fi mai plin si procesorul un pic mai turat(software). Adica vei avea mai putine cadre pe secunda(frapeuri)in aplicatii. Sper ca am fost util. Fundita?