| Blanky a întrebat:

Am un telefon samsug corby si daca filmez, nu se aude sonorul, dar la inregistrare se aude. Am incercat sa dau sonorul mai tare dar tot nu merge.
Dau fundita pentru cel care imi spune cum sa fac sa-mi mreaga din nou...

Răspuns Câştigător
| PrincessConsuela a răspuns:

Poate ai setat sa nu inregistreze sonorul. Incearca setari-la rotita aia sus:d-inregistrare audio-pornit.
This is it. Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Blanky explică:

Mersi ...am crezut ca acolo inregistrare audio e ca sa inregistrezi de aia l-am oprit.