| color51 a întrebat:

Am un telefon Samsung mini s2
...si problema lui este ca nu se poate deschide normal...cand il bag la incarcat se deschide in modul recovery mereu! Si iam dat resetare generala l...si numi mergee
...ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Serban_Lucian_2000 a răspuns:

Pentru jucatorii de Grand Theft Auto San Andreas Multiplayer (SA:MP).
Va asteptam pe serverul nostru, cu numele RPG.PAWNNED.RO. La 10 playeri adusi primiti un vehicul de tip Bullet, cont premium si un clan (rank 7). La 5 playeri adusi primiti premium + o suma de bani.
IP SERVER: 93.119.25.190:7777
FORUM: WwW.PawNNeD.Ro