| nuyonu a întrebat:

am sa incerc sa ma fac cat se poate de inteles. Am telefon Samsung Galaxy mini 2 (S6500 din cate stiu) si m-am uitat la un tutorial ca sa ii fac "root-ru", am reusit. Problema e ca am dat "resetare ca in fabrica" si acum intra doar in BIOS nu se mai deschide meniul sad. Va rog daca stiti sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie resoftat.La un service.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si asta inseamna ca ai reusit? Mergi la un service sa ti-l rooteze ca lumea.

| nuyonu explică (pentru darrio2007):

Deci din ce am scris eu, am reusit sa-l rootez dar acum apare doar BIOS cand am dat "revine sa setarile din fabrica"...

| darrio2007 a răspuns (pentru nuyonu):

Trebuie resoftat.La un service.