| deea_4985 a întrebat:

Am un telefon samsung si am intrat pe samsung apps de pe pc pentru a imi pune niste aplicatii pe telefon dar cand mi-am instalat progamul kies care e special pentru asta nu imi apare la Store "Samsung apps" asa cum apare in filmulete, si nu stiu ce sa fac. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| HipHop4Life a răspuns:

Buna aceiasi problema am si eu straight face
Daca ai rezolvat problema te rog sa ma contactezi si pe mine si sami spui cum ai rezolvato big grin
Meri.

| Danybz a răspuns:

Buna...ai gasit vreo rezolvare? daca da, zi-mi si mie ca ma enerveaza la culme.mersi...

| skymenandboss a răspuns:

Si eu am problema asta si ma scoate din pepeni kiesul asta