| coolgirl1 a întrebat:

Am un telefon Samsung Star cu Hello Kitty de cam 2 saptamani de la orange si netul mergea foarte bine pana azi cand a zis Eroare DNS. Ce inseamna asta? Ca doar netul e inclus in cartela.Si e cartela din aceea Orange Prepay un fel de abonament cartela, stie cineva cum sa fac sa rezolv asta?

Răspuns Câştigător
| DincaEmi a răspuns:

Eu am Samsung S5600 si la fel imi zice. La mine nu a mers nici cu configurarea de la ei. dar poti sa incerci tu http://www.orange.ro/setari-telefoane/

1 răspuns:
| IonutzMariusz a răspuns:

Daa trebuie sunat la relatii cu clientri si sa ii spui sa-ti trimita prin sms reconfigurarea internetului am patit si eu! Mult Succes