| TheTimeKiller a întrebat:

Am un telefon Sony Xperia Go cu 2 zgarieturi care nu se observa pe ecran. In rest telefonul arata bine, cu cat ar trebui sa il dau? In afara de cele 2 zgarieturi nu are nimic si am si cutia originala. Si vreau niste tablete bune in jur de 600-1000 lei (7+ inch). Ma gandeam sa vand telefonul si sa-mi iau o tableta de 7 inch 3g. Ce parere aveti de aceasta tableta? http://www.allview.ro/......descriere/

1 răspuns:
| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Eu l-as da cu 599Ron fiindca este folosit, fara garantie si are si 2 zgarieturi. Iar tableta este destul de buna!