| DrMeow a întrebat:

Am un telefon touch screen.De ceva vreme sunt niste " buline" pe ecran de la folia de protectie. Ce sa fac ca sa dispara, deoarece nu vreau sa o dau jos. FUNda for you!

4 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Ciao! alea sunt bule de aer ce iti semnaleaza ca trebuie data jos! nu o mai poti tine apoi vor aparea niste pete acolo unde sunt bulele alea!

| sharky88 a răspuns:

Le intepi cu acul pentru a iesi aerul

| Oxanna a răspuns:

Pai sa
dai cu degetul de sus pana jos, pe ecran si poate dispar, daca nu, poti sa iti dai folia jos, si sa iti cumperi alta/altele, se gasesc in coemrt sau pe okazii si nu sunt deloc scumpewinking succes

| MariaMonica a răspuns:

Bulinele acelea inseamna ca a intrat aer pe sub folie si nu ai ce sa faci, decat sa dai folia si sa o pui la loc(dar sunt slabe sanse sa mai stea) Oricum te asigur ca o sa dai folia aia jos intr-o buna zilaughing pentru ca o sa se dezlipeasca singura pe la colturi