| DxMan a întrebat:

AM un telefon Vodafone Smart Chat/ Zte p752d si am facut un uptade si se restarteza incontinuu de 5 ore..sa blocat...cum as putea remedia problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am un telefon Samsung dar nu de asta e vorba : al meu a facut asta de cateva ori: incearca sa il lasi sa faca asa incontinuu pana se descarca bateria si de-abia cand se inchide pune-l la incarcat! mie mi-a mers! incearca si daca nu merge schimba-i bateria sau du-l la Vodafone happy bye