| cosminelFdb a întrebat:

Am un telegon LG cookie fresh gs290 si nu am wi-fi si nici android si vreau sa stiu daca merge sa bag wi-fi si android si de unde sa le descarc?

Răspuns Câştigător
| Alexandrup a răspuns:

Telefonul nu are wifi si nici nu poti sa descarci, deoarece wifiul este un fel de antena acolo in telefon, iar android nu suporta. Poti sa iti cumperi altul

1 răspuns:
| TaviComplicat a răspuns:

Nu merge sa bagi nimic.Iti trebuie un alt telefon. Daca al tau putea avea android sau wifi avea deja.Cel mai convenabil telefon cu wifi este Vodafone Smart.