| octavianlamba a întrebat:

Am un televizor conectat la pc si cand dau drumu la pc nu se aprinde ecranul odata cu televizorul
trebuie sa aprind eu televizorul si apoi merge cum fac cand dau drumu la pc sa aprinda si televizorul odata cu el

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| laki99 a răspuns:

Salut,daca placa video este conectata la tv prin vga sau mai nou hdmi?
2)televizorul nu are cum sa se aprinda o data cu pc-ul este logic, la fel ca si la un monitor-apesi pe buton si se aprinde...concluzie,nu exista posibilitatea de a aprinde pc-ul si cand pc-ul se aprinde sa se aprinda automat si tv-ul.

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Dar daca pornesti dvd-playeru trebuie sa pornesti si televizorul sau porneste singur?