| ReignForest a întrebat:

Am un tv smart Sharp(cu internet). Problema este că după câteva secunde după ce intru într-un film pe Netflix se blochează inimaginea, dar scrisul apare, nici tare sau încet nu merge, iar pe l-a jumătate sau aproape iese din netfix fără să ies eu. Într-o zi am intrat într-un film și era blocat încât nu puteam deloc să m-ai ies din film(a mers totuși să îl închid).Ce se întâmplă?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai intreruperi mai lungi pe reteaua de internet.
Vorbeste cu distribuitorul (ISP)!

| GabrielGL a răspuns:

Incerca sa dezinstalezi aplicatia si reinstaleazo din nou verifica si viteza la internet fa un test sau resteaza si tv... daca tot apare e posibil sa nu mai suporte aplicatia...

| MihaiCrisan1 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Cum ai rezolvat oare?