| robo16 a întrebat:

Am un volan genius speed wheel rv si nu pot folosii pedalele la nici un gta. se poate face ceva in privinta asta?

3 răspunsuri:
| Merishoor a răspuns:

Uita-te la setari la controls si seteaza acolo aceleratia apesi pe pedala de acceleratie si tot asa
Funda

| AdiMen1123 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu un volan genius speed wheel 5 mi-a mai mers pe GTA dar acum cand apas acceleratia se ridica cred ca trebuie configurate controalele adica acceleratia joy 1 si frana joy 2

| robo16 explică:

Dau clik si and apas pe pedala nu vrea. oricum mersi