| Cristi8546 a întrebat:

Am urmatorul cod HTML:

DexOnline

function WordDefinition(curobj)
{

var word2=curobj.qfront.value;

document.getElementById("dex").href='http://dexonline.ro/definitie/'+word2;
}

de ce, de cele mai multe ori, dupa ce trimit un cuvant pagina isi da refresh si eu sunt nevoit sa scriu inca odata cuvantul ca sa mearga?

3 răspunsuri:
| andreea9856 a răspuns:

Mie nu mi se intampla deci cred ca e o problema cu laptopul tau. Funda?

| Cristi8546 explică:

Nu este de la laptop, am incercat si la prieteni, alte idei?

| Cristi8546 explică:

Si ca sa nu mai pun o alta intrebare, ce trebuie sa scriu intr-un css ca sa fac ca linkul sa se deschida intr-o fila noua (ecivalentul lui target="_blank")