| helena9206 a întrebat:

Am varsat ieri suc pe mouse-ul de la laptop si acuma nu merge click dreapta, ce sa fac? Am varsat o cantitate foarte mica din greseala sad

4 răspunsuri:
| AndreiHELPme a răspuns:

Pai na asa patesti cand vi cu bauturi lichide sau mancare la PC/laptop
Ce mai bine ar fi sa cumperi unu nou pentru ca cel vechi e dus. Eu unu am varsat suc pe tastatura de 5 ori si incredibil mereg laughing

| horia2012 a răspuns:

Daca se aprinde, sub piciorusele de plastic sunt 4 surubele. Il desfaci si il cureti.E foarte usor si simplu. Daca nu, altul. 10-14 lei.

| RibbellaaInk a răspuns:

Du-l la reparat! Sau desfa-l singura si sterge-l un pic inauntru

| Butnaru_Marius_Angel_1997 a răspuns:

O fi posibil ca sucul a se infiltreze in interiorul mouse-ului si s-a produs un scurtcircuit...Nu sunt Expert dar asta ar fi o explicatie.