| paula11 a întrebat:

Am vazut ca exista pe facebook aplicatii de gen " My top followers" care arata cine iti vizualizeaza cel mai des profilul. As vrea sa stiu daca exista ceva setari care sa ascunda identitatea cand vizualizezi un profil, astel incat sa nu ii apari celui caruia i-ai vizualizat profilul la followers happy

2 răspunsuri:
| MisaPyon a răspuns:

Exista tot felul de hack-uri, din pacate niciodata nu vei avea parte de intimitate

| Lariss a răspuns:

Draguto aplicatia aceea nu este valabila. Facebook-ul nu perimite vizualizarea persoanelor care iti viziteaza profilul deci don't worry